Kontakt

Norsk Epilepsiforbund

Adresse: Karl Johansgt. 7, 0154 Oslo
Epost: post@epilepsi.no
Send gjerne en e-post direkte til en av våre ansatte. Adressene finner du i listen under.
Telefon: 22 47 66 00
Administrasjonens åpningstider:
Mandag - torsdag 09.00-15.00 (stengt for lunsj 11.30-12.00)
Åpningstider EpiFon1:
Mandag - tirsdag 10 - 14
Torsdag 17 - 21

Administrasjonen

 

Navn Tittel e-post
Henrik Peersen Generalsekretær henrik@epilepsi.no
Jørn Sibeko Organisasjonskonsulent jorn@epilepsi.no
Therese Ravatn Interessepolitisk rådgiver therese@epilepsi.no
Lena Rossevik Kommunikasjonsmedarbeider lena@epilepsi.no
Siw Enersen Kontor- og regnskapskonsulent siw@epilepsi.no
Eva H. Johnsen Seniorrådgiver eva.johnsen@epilepsi.no
Sonja Rasic Kontormedarbeider sonja@epilepsi.no
Bård Dalhaug Ungdomskonsulent bard@epilepsi.no

Alle fortjener en trygg hverdag

Reisen fra anfallsredsel til hverdagsmestring kan være vanskelig. Norsk Epilepsiforbund tilbyr råd og støtte på veien.
Meld deg inn i dag og støtt vårt viktige rådgivningsarbeid.

Bli medlem

På denne siden brukes informasjonskapsler ("cookies") til å få statistikk over bruk av sidene våre og for å gi ekstra funksjonalitet til deg. Vi kan også bruke cookies i forbindelse med markedsføring av våre produkter og tjenester. Ved å fortsette å bruke siden bekrefter du at du godtar det.

Kontakt oss:

Karl Johans gt 7
0154 Oslo