Forbundsstyret

Norsk Epilepsiforbunds forbundsstyre blir valgt på landsmøtene som finner sted i september annethvert år. Styret har ansvar for budsjett, aktivitet og øvrig drift av organisasjonen i løpet av landsmøteperioden.

Navn Tittel E-post
Bente Nordahl Langsø forbundsleder bente@epilepsi.no
Therese Jahre   1. nestleder therese.jahre@gmail.com
Stein Atle Roestad        2. nestleder steinr@ous-hf.no
Halvor Nitteberg  styremedlem

halvor@2bak.org

Torun Antonia Hansen  styremedlem torun.hansen@ue.no
Peggy Sætre Hove         styremedlem peggy@epilepsi.no
Merete Tschamper  styremedlem mktschamper17@gmail.com
Anne Dilling 1. varamedlem ann-di@online.no
Tone Kåsastul  2. varamedlem tonekaasastul@hotmail.com

 

På denne siden brukes informasjonskapsler ("cookies") til å få statistikk over bruk av sidene våre og for å gi ekstra funksjonalitet til deg. Vi kan også bruke cookies i forbindelse med markedsføring av våre produkter og tjenester. Ved å fortsette å bruke siden bekrefter du at du godtar det.

Design: Tenk Kommunikasjon // Utviklet av Imaker AS