Forbundsstyret

Epilepsiforbundets forbundsstyre blir valgt på landsmøtene som finner sted i september annethvert år. I 2020 ble det på grunn av koronasituasjonen avholdt digitalt landsmøte i november. Styret har ansvar for budsjett, aktivitet og øvrig drift av organisasjonen i løpet av landsmøteperioden.

Navn Tittel E-post
Bente Nordahl Langsø forbundsleder bente@epilepsi.no
Espen Lahnstein 1. nestleder espen.lahnstein@epilepsi.no
Stein Atle Roestad        2. nestleder stein.atle.roestad@epilepsi.no
Halvor Nitteberg  styremedlem halvor.nitteberg@epilepsi.no
Anne Dilling styremedlem anne.dilling@epilepsi.no
Stein Løkken styremedlem stein.lokken@epilepsi.no 
Merete Tschamper  styremedlem merete.tschamper@epilepsi.no
Ronny Poulsen 1. varamedlem ronny.agder@epilepsi.no 
Mette Figge 2. varamedlem mette.figge@epilepsi.no 

 

På denne siden brukes informasjonskapsler ("cookies") til å få statistikk over bruk av sidene våre og for å gi ekstra funksjonalitet til deg. Vi kan også bruke cookies i forbindelse med markedsføring av våre produkter og tjenester. Ved å fortsette å bruke siden bekrefter du at du godtar det.

Design: Tenk Kommunikasjon // Utviklet av Imaker AS