Lokallag

Våre lokalforeninger drives av frivillige, og har ulike former for medlemstilbud og aktiviteter.
Flere av lokalforeningene finner du også på Facebook. Der finner du blant annet kontakinformasjon og informasjon om aktivitetene deres.

Agder

E-post: agder@epilepsi.no

Leder

Johan Ryder Berntsen, 488 90 774

Alta og omegn

E-post: alta@epilepsi.no

Leder

Siss-Mari Solli, 482 87 871

Asker og Bærum

E-post: asker-baerum@epilepsi.no

Leder

Ingeborg Lønneberg, 980 10 683

Bergen og omegn

E-post: bergen@epilepsi.no

Leder

Laila Grosvold Nygård, 976 37 672


Bodø og omegn

E-post: bodo@epilepsi.no

Leder

Ole Gunnar Nilsen, 454 04 782

Drammen og omegn

E-post: drammen@epilepsi.no

Leder

Mona Solbakken, 922 39 018

Follo

E-post: follo@epilepsi.no

Leder

Stina Vaa Rom, 411 60 627

Grenland

E-post: grenland@epilepsi.no

Leder

Hilde M.S. Løvli, 414 33 635


Haugaland og Sunnhordland

E-post: haugaland@epilepsi.no

Leder

Dagny Gaustad, 934 21 798

Helgeland

E-post: helgeland@epilepsi.no

Leder

Anne Mari Skillevik, 951 25 033

Innlandet

E-post: innlandet@epilepsi.no

Leder

Melisa Norstad Heggberget, 911 59 204

Møre og Romsdal

E-post: moreogromsdal@epilepsi.no

Leder

Lillian Nykrem, 414 56 864


Oslo

E-post: oslo@epilepsi.no

Leder

Line Kristine Løvlie Opedal, 974 98 977

Ringerike og omegn

E-post: ringerike@epilepsi.no

Leder

Kari Dahl, 913 31 061

Romerike

E-post: romerike@epilepsi.no

Leder

Ørjan Baardsen, 414 05 554

Sør-Rogaland

E-post: sor-rogaland@epilepsi.no

Leder

Elin Marie Omdal, 908 90 954


Trøndelag

E-post: trondelag@epilepsi.no

Leder

Tonje Midtbø Hagemo, 924 38 316 

Vestfold

E-post: vestfold@epilepsi.no

Leder

Margit Kongelf, 467 41 437

Østfold

E-post: ostfold@epilepsi.no

Leder

Mette Figge, 938 39 599

På denne siden brukes informasjonskapsler ("cookies") til å få statistikk over bruk av sidene våre og for å gi ekstra funksjonalitet til deg. Vi kan også bruke cookies i forbindelse med markedsføring av våre produkter og tjenester. Ved å fortsette å bruke siden bekrefter du at du godtar det.

Design: Tenk Kommunikasjon // Utviklet av Imaker AS