Lokallag

Våre lokalforeninger drives av frivillige, og har ulike former for medlemstilbud og aktiviteter.
Flere av lokalforeningene finner du også på Facebook. Der finner du blant annet kontakinformasjon og informasjon om aktivitetene deres.

Agder

E-post: agder@epilepsi.no

Leder

Johan Ryder Berntsen, 921 31 851

Alta og omegn

E-post: alta@epilepsi.no

Leder

Siss-Mari Solli

Bergen og omegn

E-post: bergen@epilepsi.no

Leder

Laila Grosvold Nygård, 976 37 672

Bodø og omegn

E-post: bodo@epilepsi.no

Leder

Torun Antonia Hansen, 907 88 699


Drammen og omegn

E-post: drammen@epilepsi.no

Leder

Lisbeth Kalberg, 901 94 277

Follo

E-post: follo@epilepsi.no

Leder

Siv Kjersti Soldal, 906 41 863

Grenland

E-post: grenland@epilepsi.no

Leder

Hilde M.S. Løvli, 414 33 635

Haugaland og Sunnhordland

E-post: haugaland@epilepsi.no

Leder

Dagny Gaustad, 934 21 798


Innlandet

E-post: innlandet@epilepsi.no

Leder

Stein Løkken, 951 24 640

Moss og omegn

E-post: moss@epilepsi.no

Leder

Mette Figge, 938 39 599

Møre og Romsdal

E-post: moreogromsdal@epilepsi.no

Leder

Peggy Sætre Hove, 472 56 789

Oslo

E-post: oslo@epilepsi.no

Leder

Torunn Opedal, 408 50 574


Ringerike og omegn

E-post: ringerike@epilepsi.no

Leder

Kari Dahl

Romerike

E-post: romerike@epilepsi.no

Leder

Ørjan Baardsen, 414 05 554

Sandefjord og Larvik

E-post: sandefjord-larvik@epilepsi.no

Leder

Margit Kongelf, 467 41 437

Sarpsborg

E-post: sarpsborg@epilepsi.no

Leder

Kjersti Olsen, 908 81 696


Helgeland

E-post: helgeland@epilepsi.no

Leder

Anne Mari Skillevik, 951 25 033

Sør-Rogaland

E-post: sor-rogaland@epilepsi.no

Leder

Elin Marie Omdal, 908 90 954

Tromsø og omegn

E-post: tromso@epilepsi.no

Leder

Charlotte Reyes, 984 31 039

Trondheim og omegn

E-post: trondheim@epilepsi.no

Leder

Monica Hauglien, 938 95 125


Tønsberg og omegn

På denne siden brukes informasjonskapsler ("cookies") til å få statistikk over bruk av sidene våre og for å gi ekstra funksjonalitet til deg. Vi kan også bruke cookies i forbindelse med markedsføring av våre produkter og tjenester. Ved å fortsette å bruke siden bekrefter du at du godtar det.

Design: Tenk Kommunikasjon // Utviklet av Imaker AS