Lokallag

Våre lokalforeninger drives av frivillige, og tilbyr ulike former for medlemstilbud og aktiviteter.
Flere av lokalforeningene finner du også på Facebook.

Agder

E-post: agder@epilepsi.no

Leder

Johan Ryder Berntsen, 921 31 851

Alta og omegn

E-post: alta@epilepsi.no

Leder

Aud Synnøve Opgård, 465 40 928

Asker og Bærum

Bergen og omegn

E-post: bergen@epilepsi.no

Leder

Laila Grosvold Nygård, 976 37 672


Bodø og omegn

E-post: bodo@epilepsi.no

Leder

Torun Antonia Hansen, 907 88 699

Drammen og omegn

E-post: drammen@epilepsi.no

Leder

Lisbeth Kalberg, 901 94 277

Follo

E-post: follo@epilepsi.no

Leder

Siv Kjersti Soldal, 906 41 863

Grenland

E-post: grenland@epilepsi.no

Leder

Anne Soldal


Haugaland og Sunnhordland

E-post: haugaland@epilepsi.no

Leder

Dagny Gaustad, 934 21 798

Hedmark og Oppland

E-post: hedopp@epilepsi.no

Leder

Stein Løkken, 951 24 640

Moss og omegn

Møre og Romsdal

E-post: moreogromsdal@epilepsi.no

Leder

Peggy Sætre Hove, 472 56 789


Oslo

E-post: oslo@epilepsi.no

Leder

Torunn Opedal, 408 50 574

Ringerike og omegn

E-post: ringerike@epilepsi.no

Leder

Kari Dahl

Romerike

E-post: romerike@epilepsi.no

Leder

Ørjan Baardsen, 414 05 554

Sandefjord og Larvik

E-post: sandefjord-larvik@epilepsi.no

Leder

Margit Kongelf, 467 41 437


Sarpsborg

E-post: sarpsborg@epilepsi.no

Leder

Kjersti Olsen, 908 81 696

Sør-Helgeland

E-post: sor-helgeland@epilepsi.no

Leder

Anne Mari Skillevik, 951 25 033

Sør-Rogaland

E-post: sor-rogaland@epilepsi.no

Leder

Elin Marie Omdal, 908 90 954

Tromsø og omegn


Trondheim og omegn

E-post: trondheim@epilepsi.no

Leder

Monica Hauglien, 938 95 125

Tønsberg og omegn

På denne siden brukes informasjonskapsler ("cookies") til å få statistikk over bruk av sidene våre og for å gi ekstra funksjonalitet til deg. Vi kan også bruke cookies i forbindelse med markedsføring av våre produkter og tjenester. Ved å fortsette å bruke siden bekrefter du at du godtar det.

Design: Tenk Kommunikasjon // Utviklet av Imaker AS