Lokallag

Våre lokalforeninger drives av frivillige, og har ulike former for medlemstilbud og aktiviteter.
Flere av lokalforeningene finner du også på Facebook. Der finner du blant annet kontakinformasjon og informasjon om aktivitetene deres.

Agder

E-post: agder@epilepsi.no

Leder

Johan Ryder Berntsen, 921 31 851

Alta og omegn

E-post: alta@epilepsi.no

Leder

Isabell Vinterset , 970 16 962

Asker og Bærum

E-post: asker-baerum@epilepsi.no

Leder

Ingeborg Lønneberg, 980 10 683

Bergen og omegn

E-post: bergen@epilepsi.no

Leder

Laila Grosvold Nygård, 976 37 672


Bodø og omegn

E-post: bodo@epilepsi.no

Leder

Torun Antonia Hansen, 907 88 699

Drammen og omegn

E-post: drammen@epilepsi.no

Leder

Mona Solbakken, 922 39 018

Follo

E-post: follo@epilepsi.no

Leder

Stina Vaa Rom, 411 60 617

Grenland

E-post: grenland@epilepsi.no

Leder

Hilde M.S. Løvli, 414 33 635


Haugaland og Sunnhordland

E-post: haugaland@epilepsi.no

Leder

Dagny Gaustad, 934 21 798

Innlandet

E-post: innlandet@epilepsi.no

Leder

Stein Løkken, 951 24 640

Møre og Romsdal

E-post: moreogromsdal@epilepsi.no

Leder

Peggy Sætre Hove, 472 56 789

Oslo

E-post: oslo@epilepsi.no

Leder

Torunn Opedal, 408 50 574


Ringerike og omegn

E-post: ringerike@epilepsi.no

Leder

Kari Dahl, 913 31 061

Romerike

E-post: romerike@epilepsi.no

Leder

Ørjan Baardsen, 414 05 554

Sandefjord og Larvik

E-post: sandefjord-larvik@epilepsi.no

Leder

Margit Kongelf, 467 41 437

Sør- Helgeland

E-post: helgeland@epilepsi.no

Leder

Anne Mari Skillevik, 951 25 033


Sør-Rogaland

E-post: sor-rogaland@epilepsi.no

Leder

Elin Marie Omdal, 908 90 954

Trøndelag

E-post: trondelag@epilepsi.no

Leder

Siv Hege Dahlen Melkvik, 450 88 076

Østfold

E-post: ostfold@epilepsi.no

Leder

Mette Figge, 938 39 599

På denne siden brukes informasjonskapsler ("cookies") til å få statistikk over bruk av sidene våre og for å gi ekstra funksjonalitet til deg. Vi kan også bruke cookies i forbindelse med markedsføring av våre produkter og tjenester. Ved å fortsette å bruke siden bekrefter du at du godtar det.

Design: Tenk Kommunikasjon // Utviklet av Imaker AS