Det er tid for betaling av medlemskontingenten for 2024. Foto: Peter Stein/ Shutterstock.com

Betaling av medlemskontingenten for 2024

22.01.2024

Epilepsiforbundet sender i dag ut medlemskontingenten for 2024. Vi takker alle våre medlemmer for den viktige støtten, og håper at dere fortsatt vil være medlem hos oss. Kontingenten sender vi ut både på SMS og mail. De vi ikke har telefonnummer eller e-post til, vil få faktura i posten. Det vil ta litt lengre tid før du mottar denne. 

Lurer du på hvorfor vi sender kontingenten på SMS, så finner du svaret her.

Vi skjønner at noen kan være skeptiske til SMS, siden det er forholdsvis nytt for våre medlemmer, og vi vil gjøre vårt beste for å imøtekomme ditt ønske om å betale med en faktura dersom du foretrekker det. Bare ta kontakt på post@epilepsi.no eller tlf: 22 47 66 00, så ordner vi det.

Share Share Share

På denne siden brukes informasjonskapsler ("cookies") til å få statistikk over bruk av sidene våre og for å gi ekstra funksjonalitet til deg. Vi kan også bruke cookies i forbindelse med markedsføring av våre produkter og tjenester. Ved å fortsette å bruke siden bekrefter du at du godtar det.

Design: Tenk Kommunikasjon // Utviklet av Imaker AS